CANAL+ BOX 4K
CANAL+ telewizja przez internet

Zapraszamy Państwa do dystrybucji jedynego na rynku dekodera OTT 4K opartego na systemie Android TV

Kontakt dla zamówień hurtowych: 71 3446124 lub poprzez naszą infolinię 71 7000 137

W zestawie z CANAL+ BOX każdy klient otrzyma dostęp do pakietu CANAL+  nawet przez 2 miesiące.
Aby oglądać najlepsze filmy i seriale na życzenie oraz emocjonujący sport na żywo, wystarczy podłączyć BOX do internetu. Jeżeli klient korzysta już z CANAL+ONLINE, otrzyma dodatkowy, trzeci streaming w usłudze.
CANAL+ BOX zapewnia również dostęp do aplikacji PREMIERY CANAL+ z setkami hitów filmowych do wypożyczenia oraz aplikację Netflix.

CANAL+ BOX jest wyposażony w system operacyjny Android TV ™ 9.0 co daje dostęp do bogatego świata aplikacji Google Play.

CANAL+ BOX obsługuje wszystkie kluczowe funkcjonalności serwisu CANAL+ ONLINE: można zatrzymywać, cofać lub zacząć oglądać od początku programy na żywo.

CANAL+ ONLINE to serwis streamingowy będący połączeniem unikalnych seriali i filmów na życzenie oraz sportu na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym. Teraz CANAL+ odświeża ofertę serwisu wprowadzając do sprzedaży opcje zapewniające dostęp do wszystkich oryginalnych seriali CANAL+, hitów filmowych, programów informacyjnych i emocjonującego sportu na żywo oraz tysięcy programów dokumentalnych, kulinarnych i lifestylowych. Od dziś w serwisie oferowany jest m.in. dostęp do pełnej oferty CANAL+ z ponad 6000 godzin treści na życzenie oraz treściami na żywo w cenie 45 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 20 zł)

Nowa oferta serwisu CANAL+ online to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do świata CANAL+: nagradzanych seriali i filmów z Polski i ze świata, w tym oryginalnych produkcji CANAL+ (m.in. Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer, Kruk), hitów kinowych oraz najlepszego sportu na żywo z transmisjami rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej, turniejów cyklu WTA Tour oraz inspirujących dokumentów, programów lifestyle’owych i programów dla najmłodszych. A to wszystko przez internet, bez długoterminowej umowy, z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i w nawet dwóch streamach jednocześnie.

Jeśli jesteś fanem sportu, oglądaj nawet 4 wydarzenia sportowe jednocześnie oraz śledź statystyki na bieżąco. Jeśli natomiast nie wiesz, który film czy serial obejrzeć – system rekomendacji pomoże Ci w wyborze.

CANAL+ BOX daje możliwość oglądania kanałów Cyfrowej Telewizji Naziemnej DVB-T/T2 (po podłączeniu anteny DVB-T).

Od 1 maja 2021 można odbierać polskie kanały TVP w nowym formacie DVB-T2 w rozdzielczości FullHD 1080p,
a w przyszłości program TVP 4K ULTRA HD z transmisjami z EURO2020.

CANAL+BOX 4K pracuje na systemie Android TV co daje praktycznie nieskończoną możliwość instalacji aplikacji i zastosowań tego urządzenia.
Oprócz standardowo zainstalowanych popularnych aplikacji: NETFLIX, YOUTUBE, HBO GO, TIDAL,
można doinstalować praktycznie każdą aplikacje dostępną w sklepie Google Play.
Jest to funkcjonalne urządzenie tworzące z telewizora domowe centrum rozrywki lub rozszerzające jego możliwości.

Zawiera wbudowany Chromecast. Jest mały i poręczny – można go zabrać na wakacje lub na działkę. W zestawie znajduje się też minimalistyczny i elegancki pilot na bluetooth z mikrofonem i wyszukiwaniem głosowym.

Charakterystyka i dane techniczne:
Maksymalna rozdzielczość: 3840 x 2160,
Pamięć wbudowana [GB]: 16 GB pamięci flash DDR4,
RAM pamięć: 2 GB,
System operacyjny: Android TV ™ 9.0,
Chipset: Amlogic S905X2,
Procesor (CPU): 4-rdzeniowy Quad-core 1.8 GHz (ARM Cortex-A53) 16500 DMIPS,
Grafika (GPU): ARM Mali-G31 MP2,
Wi-Fi: Tak, 802.11 ac,
Złącze Ethernet (LAN) – Tak,
USB – Tak, 3.0,
Obsługiwane formaty audio: MPEG AUDIO LAYERS 1, 2 & 3, MPEG-4 AUDIO AAC LC, AAC LC + SBR LEVEL 2, AAC 5.1, AAC HE LEVEL 2 & LEVEL 4, DOLBY DIGITAL MS12,
Obsługiwane formaty wideo: HEVC H.265, MPEG-4, VC-1/VP8/VP9, 4K HDR HDR-10 HLG Dolby Vision,
Funkcje dodatkowe: Bluetooth 4.1 BLE, Chromecast,
Dostęp aplikacji i gier dzięki Google Play,
Wbudowana Aplikacja Premiery CANAL+ oraz Netflix,
Google Voice Assistant,
Wsparcie 4K HDR HDR10 HLG Dolby Vision,
Dźwięk 5.1 Dolby,
Wyszukiwanie głosowe,
Zasilanie: 12V,
Gwarancja: 24 miesiące.